Bezpłatne – zrealizowane

W ECG ZREALIZOWALIŚMY NASTĘPUJĄCE PROJEKTY:

1. „Akademia Językowa TELC” – projekt realizowany przez Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG w Płocku oraz WN Novum w Płocku, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Subregionu Płockiego (miasto Płock, powiat płocki, powiat gostyniński i powiat sierpecki).

W projekcie realizujemy szkolenia językowe (nauka języka angielskiego) dla 240 osób w ramach 20 grup (śr. 12 osób w grupie, 120 godz. zajęć na grupę) prowadzące do uzyskania kompetencji językowych w zakresie The European Language Certyficates – telc (poziom A2, B2, C2)

Projekt realizowany jest na terenie Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG w Płocku.

Biuro projektu:

Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG

al. Kilińskiego 12 A

tel. 24 366 66 56

Okres realizacji projektu: 01.02.2014 r. – 31.01.2015 r.

2. „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji III” – projekt realizowany przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku i Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG w Płocku, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W projekcie realizujemy:

szkolenia językowe (nauka języka angielskiego) dla 120 osób, prowadzących do uzyskania kompetencji językowych w zakresie The European Language Certyficate – telc (poziom A2 i B2)
szkolenia komputerowe dla 60 osób, prowadzących do uzyskania kompetencji komputerowych i uzyskania certyfikatu ECDL

Projekt realizowany jest na terenie Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG w Płocku i Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Biuro projektu:

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

al. Kilińskiego 12 bud. A

Okres realizacji projektu: 01.08.2014 r. – 30.06.2015 r.