Angielski dla maturzystów i dorosłych

Dorośli

Program każdego z naszych kursów przygotowujemy indywidualnie dostosowując go do możliwości i potrzeb uczestników, zapoznając ich nie tylko z zagadnieniami gramatycznymi, ale również rozwijając umiejętności komunikacyjne. Na zajęciach realizowane są zagadnienia związane z wymaganiami egzaminacyjnymi TELC oraz TELC business. Wśród naszej kadry lektorskiej posiadamy licencjonowanych egzaminatorów, co pozwala nam na przeprowadzanie egzaminów bezpośrednio w naszym Centrum.

Młodzież, maturzyści, gimnazjaliści

W przypadku kursów maturalnych zajęcia realizowane są na poziomie podstawowym i zaawansowanym (rozszerzona matura). Współpracujemy z egzaminatorami gimnazjalnymi i maturalnymi, dysponującymi wiedzą i doświadczeniem gwarantującymi efektywną pracę. Istnieje możliwość stworzenia własnej grupy egzaminacyjnej – min. 3 osób, umożliwiająca przygotowanie do egzaminu w gronie kolegów i koleżanek z klasy.

Kursy konwersacyjne

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, oferujemy również kursy konwersacyjne, na których słuchacze rozwijają głównie umiejętności komunikacyjne. Na zajęciach wykorzystywane są dyskusje, dialogi, i prezentacje w oparciu o materiały tradycyjne i multimedialne z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Praktyczne umiejętności językowe przydadzą się podczas zagranicznych wyjazdów zarówno turystycznych jak i zarobkowych. Nauczymy naszych kursantów nie tylko rozmawiać po angielsku, ale również posługiwać się językiem branżowym.

 

Formularz_kursu_angielskiego