O nas

Obiekt

Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG to siedziba ECG Euro Consulting Group Sp. z o.o. Jest to trzykondygnacyjny budynek w samym sercu Płocka, oddany do użytku na początku 2014 roku. Centrum jest doskonałym miejscem do organizowania szkoleń, warsztatów, seminariów i konferencji.

Na przestrzeni 700 mposiadamy dziesięć sal szkoleniowych, z których dwie wyposażone są w system mobilnych ścian dźwiękoszczelnych, dających możliwość wyodrębnienia dodatkowych dwóch sal. Można je wszystkie z łatwością adaptować według indywidualnych potrzeb poprzez zaplanowanie przestrzeni i układu krzeseł w wybranej konfiguracji, np. ustawienie teatralne, szkolne czy warsztatowe.

Infrastruktura Centrum Językowo-Szkoleniowego ECG pozwala również na organizowanie cateringu podczas spotkań, konferencji czy warsztatów. Usytuowanie na odrębnym, ogrodzonym terenie o pow. 2000 mpozwala na prowadzenie różnorodnych zajęć w budynku w atmosferze niezakłóconej hałasem z zewnątrz. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Centrum mieści się w pobliżu kilku szkół, uczelni oraz hali sportowej. Także w niedalekim sąsiedztwie znajdują się hotele i restauracje.

Kontakt:
Centrum Językowo-Szkoleniowe ECG
Al. Kilińskiego 12a
09-402, Płock
tel: 24 366 66 56
tel: 506 150 123


Kadra

Zasoby spółki to szeroki wachlarz wykładowców, lektorów oraz praktyków i ekspertów z różnych dziedzin. Współpracuje z nami kilkadziesiąt osób, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji przedsięwzięć szkoleniowych.

Nasi wykładowcy to także doświadczeni trenerzy biznesowi i zawodowi. Ponadto współpracujemy z praktykami prowadzącymi od lat korepetycje oraz kursy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych na realizację projektów ze środków unijnych. Współpracując z wieloma podmiotami polskimi i zagranicznymi udało nam się przeszkolić kilka tysięcy osób w najróżniejszych zakresach. Także realizujemy projekty infrastrukturalne a jednym z przykładów jest nasza obecna siedziba, na budowę której uzyskaliśmy w 2013 roku dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Aby podążać za obecnymi trendami i odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie rynku cały czas poszukujemy nowych kierunków szkoleń oraz wykwalifikowanych trenerów, dla których praca z dorosłymi lub młodzieżą jest zarówno satysfakcją jak i przyjemnością.


Misja

„Doskonałość poprzez elastyczność”

Metodologię i narzędzia pracy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Nasze doświadczenie i wiedza w połączeniu z zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy zlecone projekty, stanowią gwarancję jakości świadczonych usług i satysfakcji naszych Klientów.

Nasze wartości:

  • Najwyższa jakość usług świadczonych klientom;
  • Zaangażowanie i współpraca w firmie;
  • Uczciwość i rzetelność;
  • Docenienie wartości wypływających z różnorodności.

Nasz cel:

Działać tak, by firma ECG Euro Consulting Group Sp. z o.o. była uznawana za jedną z najbardziej profesjonalnych i renomowanych firm na rynku regionalnym, docenianą za poziom świadczonych usług oraz otwartość na potrzeby klientów.

Jesteśmy cenieni za:

  • Jakość i efektywność realizacji prac;
  • Profesjonalną uczciwość i energiczne, niezależne podejście;
  • Innowacyjność i autorskie rozwiązania.