O Nas

Firma ECG Euro Consulting Group Sp. z o.o. powstała 29.IX.2009 r. Obecnie główny profil firmy opiera się na działalności szkoleniowej i doradczej (w zakresie Project Management).

Spółka ECG powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku na usługi doradczo-szkoleniowe z zakresu pozyskiwania środków europejskich na przedsięwzięcia inwestycyjne oraz z zakresu rozwoju zasobów ludzkich, jak również potrzeby realizacji profesjonalnych usług w zakresie zarządzania projektami.

Początki funkcjonowania ECG sięgają roku 2007. Wówczas w lutym utworzona została jednoosobowa działalność doradczo-szkoleniowa. Szybki rozwój firmy, w tym zauważalne na rynku regionalnym pierwsze sukcesy, jak również stałe zwiększenie potencjału kadrowego firmy spowodowały konieczność powołania nowego podmiotu. W efekcie utworzono firmę ECG Euro Consulting Group Sp. z o.o.

Misja firmy:

 "Doskonałość poprzez elastyczność"/"Excellence Through Flexibility"

Metodologię i narzędzia pracy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Nasze doświadczenie i wiedza w połączeniu z zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy zlecone projekty, stanowią gwarancję jakości świadczonych usług i satysfakcji naszych Klientów.


Nasze wartości:

  • Najwyższa jakość usług świadczonych klientom;
  • Zaangażowanie i współpraca w firmie;
  • Uczciwość i rzetelność;
  • Docenienie wartości wypływających z różnorodności.


Jak obsługujemy klientów:
Naszym celem jest działać tak, by firma ECG Euro Consulting Group Sp. z o.o. była uznawana za jedną z najbardziej profesjonalnych i renomowanych firm na rynku regionalnym, docenianą za poziom świadczonych usług oraz otwartość na potrzeby klientów.

Chcemy być cenieni za:

  • Jakość i efektywność realizacji prac;
  • Profesjonalną uczciwość i energiczne, niezależne podejście;
  • Innowacyjność i autorskie rozwiązania.